SUPER MIX oczyszczenie

Mieszanka 100% organicznych i sproszkowanych: chlorelli, młodego jęczmienia, młodej pszenicy, lucumy, spiruliny i kakao.

Purasana OCZYSZCZENIE jest unikalną mieszanką 6 składników, które są w 100% nieprzetworzone, wolne od pestycydów, środków chemicznych, wypełniaczy, barwników, aromatów oraz innych dodatków. Zawiera naturalnie wysoki poziom składników odżywczych pochodzenia roślinnego, dlatego możemy mówić o Super żywności w pełnym tego słowa znaczeniu. Purasana OCZYSZCZENIE utrzymuje ciało i umysł w świetnej kondycji, wpływa pozytywnie na samopoczucie, nie obciąża organizmu niezdrowymi tłuszczami, cukrami i toksynami. MIX jest idealnym wsparciem zdrowego i aktywnego trybu życia. Mieszanka bogata jest w witaminy, składniki mineralne i zawiera chlorellę, która jest dodatkowo źródłem błonnika. Przy spożyciu min. 15g dziennie mieszanki Purasana OCZYSZCZENIE, chlorella wpływa na wzmocnienie organizmu i pomaga w usuwaniu metali ciężkich z organizmu.

purasana detox powder

SKŁADNIKI: 100% organicznych i sproszkowanej: chlorelli, młodego jęczmienia, młodej pszenicy, lucumy, spiruliny i kakao.

KRAJ POCHODZENIA: Rolnictwo UE oraz spoza UE. Pakowano w Belgii.

SPOSÓB UŻYCIA: 2-3 łyżeczki wraz z koktajlem, mlekiem, sokiem. Dodatkowych inspiracji szukaj >>tutaj<<