SUPER MIX sport

Mieszanka 100% organicznych i sproszkowanych: lucumy, kakao, spiruliny, korzenia maca, białka konopnego, guarany i jagód açai.

Purasana SPORT MIX jest unikalną mieszanką 7 składników, które są w 100% nieprzetworzone, wolne od pestycydów, środków chemicznych, wypełniaczy, barwników, aromatów oraz innych dodatków. Zawiera naturalnie wysoki poziom składników odżywczych pochodzenia roślinnego, dlatego możemy mówić o Super żywności w pełnym tego słowa znaczeniu. Purasana SPORT FORMUŁA utrzymuje ciało i umysł w świetnej kondycji, wpływa pozytywnie na samopoczucie, nie obciąża organizmu niezdrowymi tłuszczami, cukrami i toksynami. MIX jest idealnym wsparciem zdrowego i aktywnego trybu życia. MIX SPORT FORMUŁA jest bogaty w witaminy i minerały oraz zawiera białko konopne, które jest doskonałą wegańską alternatywą dla sportowców. Zawarta w mieszance guaranina z guarany dodatkowo działa podobnie jak kofeina, ale dłużej i łagodniej stymuluje organizm.

Zawiera Kofeinę. Produkt nie zalecany dla dzieci i kobiet w ciąży (zawartość: 236mg/100ml – maksymalna dawka dzienna: 80 mg na dzień)

purasana sport formula powder

SKŁADNIKI: 100% organiczna i sproszkowana: lucuma, kakao, spirulina, korzeń maca, białko konopne, guarana i jagody açai.

KRAJ POCHODZENIA: Rolnictwo UE oraz spoza UE. Pakowano w Belgii.

SPOSÓB UŻYCIA: 2-3 łyżeczki wraz z koktajlem, mlekiem, sokiem. Dodatkowych inspiracji szukaj >>tutaj<<