SUPER MIX witalnosc

Mieszanka 100% organicznych i sproszkowanych: korzenia maca, lucumy, kakao, trawy pszenicy, spiruliny, guarany i jagód açai.   

Purasana WITALNOŚĆ jest mieszanką 7 składników, które są w 100% nieprzetworzone, wolne od pestycydów, środków chemicznych, wypełniaczy, barwników, aromatów oraz innych dodatków. Zawiera naturalnie wysoki poziom składników odżywczych pochodzenia roślinnego, dlatego możemy mówić o Super żywności w pełnym tego słowa znaczeniu. Purasana WITALNOŚĆ utrzymuje ciało i umysł w świetnej kondycji, wpływa pozytywnie na samopoczucie, nie obciąża organizmu niezdrowymi tłuszczami, cukrami i toksynami. MIX jest idealnym wsparciem zdrowego i aktywnego trybu życia. Jest bogaty w żelazo, kwas foliowy, selen, chrom, witaminy grupy B. Zawarta w mieszance guaranina z guarany dodatkowo działa podobnie jak kofeina, ale dłużej i łagodniej stymuluje organizm.

Zawiera Kofeinę. Produkt nie zalecany dla dzieci i kobiet w ciąży (zawartość: 263mg/100ml – maksymalna dawka dzienna: 80 mg na dzień).

mix witalnosc

SKŁADNIKI: 100% organiczny i sproszkowany: korzeń maca, lucuma, kakao, trawa pszenicy,  spirulina, guarana i jagody açai. 

KRAJ POCHODZENIA: Rolnictwo UE oraz spoza UE. Pakowano w Belgii.

SPOSÓB UŻYCIA: 2-3 łyżeczki wraz z koktajlem, mlekiem, sokiem. Dodatkowych inspiracji szukaj >>tutaj<<